Nekla - osp.nekla.eu

100 lat_230.jpg 2db579b281a24b78420280489757533f
plakat rajd rowerowy hotel__1 zajawka zapisy zakończone.jpg cddd387935851b9767899a0822c4b772
Wybory_samorz_2018_230.jpg 5ad0d8d96540ce223484a9c7d40f4e71
pomoc prawna napis11.jpg ae2d27d7b05ab42941e273c790f807d2
gospodarka kopia.jpg 7b5ddcfb07c2530ea2afe012e71a108b
rolnictwo_baner.jpg 17f631da16a649ddd6c7a7473060c414
epuap.png 515c349d94ac457745d1e9b153d6e0d1
bip.png 20e12e51d5cf7a80ab1b0fa015717ff6
Sobota,  18 sierpnia 2018
Bogusława, Bronisława, Ilony
pl en de
top news mapa info kali kalh pano mstr galp mult advs inwe newsletter kontakto document
 
Plebiscyt na Sportowca Roku 2015 w gminie Nekla
2015-11-24 Marta Owczarzak
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny

IV Plebiscyt na Sportowca Roku 2015 w gminie Nekla!

Gmina Nekla może poszczycić się bardzo wysokimi wynikami w dziedzinie sportu. Po przyznaniu nagród dla najlepszych sportowców minionego sezonu, postanowiliśmy wyróżnić najlepszych z najlepszych, poprzez ogłoszenie „IV Plebiscytu na Sportowca Roku 2015 w gminie Nekla.”

Ideą Plebiscytu na Sportowca Roku 2015 Gminy Nekla  jest promować:

•    sport jako dziedzinę życia kształtującą postawy młodych ludzi, 
•    sportowców jako najlepszych ambasadorów gminy Nekla,
•    gminę, która ma wielki sportowy potencjał.

O tym, że mamy zawodników znakomitych, świadczyć może lista nominowanych w naszym Plebiscycie. Wytypowano najlepszych sześciu zawodników, którzy osiągnęli sukcesy sportowe na szczeblu powiatu, regionu, województwa, kraju, a nawet na arenie międzynarodowej.  

Wytypowani do tytułu „Sportowca Roku 2015 w gminie Nekla” (w porządku alfabetycznym):

 

Imię i nazwisko: Szymon Andrzejewski

Data urodzenia: 13.04.1998 r.  

Szkoła: Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni

Klub: UKS „MILESZA” Targowa Górka

Dyscyplina: Speedbadminton, Badminton

Osiągnięcia: I miejsce w Międzynarodowym Turnieju „ISBO Speedminton Gorlice Cup”; III miejsce w międzynarodowym turnieju „ISBO Speedminton Czech Open 2015”; V miejsce w Mistrzostwach Świata w Speedmintonie w Berlinie; II miejsce w Mistrzostwach Polski w Speed Badmintonie w Warszawie; I miejsce w „GRAND PRIX SpeedBad.pl 2015 – Rokietnica”; II miejsce „GRAND PRIX SpeedBad.pl 2015 – Nowy Tomyśl”; II miejsce w międzywojewódzkim turnieju „XXIII Babimost Open w Badmintonie”.

 

 

Imię i nazwisko: Marcin Bandosz

Data urodzenia: 25.11.2002 r. .

Szkoła: Zespół Szkół w Nekli

Klub: Motorowy Klub Sportowy w Nekli

Kategoria: MX85

Dyscyplina: Motocross

Osiągnięcia: I miejsce w V Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Ostrowie Wlkp; II miejsce w II Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Obornikach; II miejsce w VIII Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Nowogardzie; III miejsce w III Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Opatówku; III miejsce w VI Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej we Wschowej; III miejsce w VII Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Głogowie; IV miejsce w IV Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Rosówku, VI miejsce w I Rundzie Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Opatówku; VII, VII, VII, VIII, XI i XII miejsce w zawodach rangi Mistrzostw Polski.

 

Imię i nazwisko: Filip Graczyk

Data urodzenia: 07.08.1994 r.

Szkoła: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Klub: CITYZEN POZNAŃ

Dyscyplina: Triathlon

Osiągnięcia: I miejsce w XXXII Biegu Kosynierów „Mały Kosynier” we Wrześni; III miejsce w krajowych zawodach „JBL Triathlon Sieraków” w kategorii M18, III miejsce w krajowych zawodach „Triathlon Pniewy 2015” w kategorii M18; V miejsce w krajowych zawodach „Herbalife Ironman Gdynia 2015 – Sprint Triathlon” w kategorii M20.

 

 

Imię i nazwisko: Tomasz Kramski

Data urodzenia: 16.07.1974 r.  

Klub: Active Nekla

Dyscyplina: Biegi długodystansowe

Osiągnięcia: I miejsce w „Biegu po zdrowie – Poznań” w kategorii M-40; I miejsce w „II Nekielskim Biegu do Lata” w kategorii M-40; III miejsce w „XXXIV Biegu o Złoty Kłos – Kołaczkowo” w kategorii M-40; IV miejsce w „XXXVIII Biegu Lechitów – Gniezno” w kategorii M-40; V miejsce w „Biegu 10 km Szpot Swarzędz” w kategorii M-40; VII miejsce w „8 Poznań Półmaraton” w kategorii M-40; IX miejsce w „Orlen Warsaw Maraton” w kategorii M-40.

 

 

Imię i nazwisko: Szymon Wiśniewski

Data urodzenia: 30.06.1998 r.

Szkoła: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni

Klub: UKS „Milesza” Targowa Górka

Dyscyplina: Speedbadminton, Badminton

Osiągnięcia: II miejsce w Międzynarodowym Turnieju „ISBO Speedminton Gorlice Cup”; III miejsce w międzynarodowym turnieju „ISBO Speedminton Czech Open 2015”; XIX miejsce w Mistrzostwach Świata w Speedmintonie w Berlinie; II miejsce w „GRAND PRIX SpeedBad.pl 2015 – Rokietnica”; V miejsce w międzywojewódzkim turnieju „XXIII Babimost Open w Badmintonie”.

 

 

Imię i nazwisko: Krzysztof Wróbel

Data urodzenia: 14.02.1996 r.

Szkoła: Zespół Szkół nr 1 w Swarzędzu

Klub: LUKS Orkan Września

Dyscyplina: lekkoatletyka

Osiągnięcia: II miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów w sztafecie 4 x 100 metrów; I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów LZS w biegu na 100 metrów; III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów LZS w sztafecie 4 x 100 metrów; IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów PZLA  w biegu na 100 metrów; V miejsce miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów PZLA w sztafecie 4 x 100 metrów; I miejsce w Halowych Mistrzostwach Wlkp. Juniorów w biegu na 60 metrów; II miejsce w Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego w biegu na 100 metrów; III miejsce w Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego w biegu na 200 metrów; I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w biegu na 100 metrów; III miejsce w finale wojewódzkim „XV Licealiady – Poznań” w biegu na 1100 metrów.

 

 

 

Regulamin „Plebiscytu na Sportowca Roku 2015 w gminie Nekla”.

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

  1. „Plebiscyt na Sportowca Roku 2015 w gminie Nekla” organizuje Urząd Miasta i Gminy Nekla (dalej zwany organizatorem).

 

  1. Nad przebiegiem całego Plebiscytu czuwa Komisja – składająca się z nie więcej niż pięciu osób –powołana przez Organizatora.

 

  1. Kandydatami do tytułu „Sportowca Roku 2015 w gminie Nekla” są sportowcy z najwyższymi osiągnięciami, którym Burmistrz Miasta i Gminy Nekla przyznał nagrody i/lub wyróżnienia za osiągnięcia sportowe, przyznawane na podstawie wniosków złożonych przez Kluby, Szkoły.

 

  1. Sylwetki kandydatów do tytułu „Sportowca Roku 2015 w gminie Nekla” prezentowane będą na łamach „Przeglądu Nekielskiego”, a także na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Nekla pod adresem: www.nekla.eu.

 

  1. Plebiscyt i głosowanie na Sportowca Roku odbywać się będzie dwutorowo, a na końcowe wyniki złożą się: 
    a) głosowanie Czytelników „Przeglądu Nekielskiego” – na kuponach opublikowanych w numerze grudniowym,
    b) głosowanie Czytelników portalu gminnego www. nekla.eu,  przez  pobranie załącznika ze strony www.nekla.eu i wysłanie poprawnie wypełnionego e-mailem na adres:

 

  1. Kupony, na których Czytelnicy wybiorą Sportowca Gminy Nekla będą drukowane na stronach „Przeglądu Nekielskiego”. Przyjmowane będą tylko kupony oryginalne i poprawnie wypełnione.

 

  1. Głosujący może oddać tylko jeden głos.
  2. Urna na kupony będzie ustawiona w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Nekla.

 

 

GŁOSOWANIE

 

  1. Głosowanie odbywa się na specjalnie do tego przeznaczonych kuponach, drukowanych w grudniowym „Przeglądzie Nekielskim”. Kupon zawiera miejsce na postawienie znaku „krzyżyk” przy imieniu i nazwisku jednej osoby, na którą głosujemy, oraz podania imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu głosującego.

 

  1. Na kandydatów głosować będzie można także na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Nekli  przez pobranie kuponu w formie załącznika ze strony www.nekla.eu i wysłanie poprawnie wypełnionego e-mailem na adres:

 

  1. Głosowanie trwać będzie od 01 do 31 grudnia 2015 r.

 

  1. Kupon jest ważny, jeśli:

a)      został wycięty z oryginalnego egzemplarza grudniowego wydania gazety „Przegląd

Nekielski”  lub pobrany ze strony www.nekla.eu,

b)      postawiono tylko jeden znak „krzyżyk” przy imieniu i nazwisku nominowanego sportowca,

c)      zawiera imię i nazwisko, adres i numer telefonu głosującego.

 

  1. Każdy z głosujących może oddać tylko jeden głos.

 

  1. Głosy mogą oddawać tylko mieszkańcy gminy Nekla.

 

 

 

OBLICZANIE GŁOSÓW

 

  1. Przy obliczaniu głosów bierze się pod uwagę wszystkie ważne kupony.

 

  1. Obliczenia głosów dokonuje Komisja, powołana przez Organizatora.

 

  1. Jeden kupon dostarcza wymienionemu w nim sportowcowi 1 punkt.

 

  1. Końcową kolejność Plebiscytu ustala się na podstawie sumy punktów zdobytych przez sportowców na wszystkich ważnych kuponach.

 

  1. Wyników plebiscytu opublikowane zostaną w „Przeglądzie Nekielskim” ora na stronie www.nekla.eu.

 

  1. Wręczenie nagrody laureatowi nastąpi podczas uroczystego Spotkania Noworocznego.

 

 

NAGRODY

 

  1. Najpopularniejszy sportowiec otrzyma okolicznościową statuetkę/puchar/grawerton.

 

  1. Wszystkie prawidłowo wypełnione kupony będą brały udział w losowaniu nagrody rzeczowej: zestawu gadżetów promocyjnych. 
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię